Od roku 1994, kdy jsme začínali, dovážíme do ČR vysavače značky LINDHAUS . Za tu dobu jsme získali tisíce spokojených zákazníků. V roce 2000 jsme založili naši společnost HP TRADING Dobříš s.r.o.

V roce 2005 jsme navázali spolupráci s firmou SANTOEMMA, která se specializuje na výrobu mycích strojů, extraktorů a to včetně pěnových. Tento sortiment jsme doplněn úklidovou chemií, s kterou máme již dlouholeté zkušenosti.

Naše obchodní strategie je založena na nabídce skutečně profesionálních strojů, individuálnímu přístupu k zákazníkům, poradenství a v neposlední řadě na rychlém a kvalitním servisu. Všechny námi nabízené stroje máme i osobně vyzkoušené v praxi a tak vám můžeme skutečně poradit s výběrem nejvhodnějšího vybavení.

Dalším velkým krokem je rozšíření sortimentu o čistidla, impregnace a pomůcky pro čištění koberců a čalounění od společnosti PROCHEM. Tato společnost se již 40let specializuje na vývoj a výrobu čisticích prostředků a strojů pro čištění koberců a sedacích souprav.

Díky této spolupráci se tak pravidelně účastníme školení na systémy čištění koberců a sedacích souprav v Anglii. Naší vizí je opravdu kvalitní zázemí pro naše zákazníky, kteří si u nás mohou pořídit stroje na čištění koberců a čalounění, využít pomoc s výběrem vhodných čisticích prostředků a v neposlední řadě využít školení, kde se seznámí s moderními trendy a postupy v čištění koberců a čalounění.

Další informace o mě jsou na www.extraktory.cz  přímo na odkazu Něco o mě

 

 

Pavel Hrubý