Systém profesionálního čištění koberců a čalounění PROCHEM Professional

 

 

 

Tento systém vznikl za úzké spolupráce s firmou PROCHEM, která se již 40let specializuje na vývoj a výrobu čistících prostředků a strojů na čištění koberců a čalounění a opírá se o její dlouhodobé zkušenosti, specializaci a profesionální tradici v oboru čištění a údržby koberců a čalounění.

 

Specializované produkty PROCHEM pokrývají celou řadu požadavků na údržbu, čištění, odstraňování skvrn, impregnaci a odstranění zápachů u koberců, podlah nebo tkanin a jsou vyvíjené a vyráběné přímo v závodě Prochem Europe ve Velké Británii.

 

 

Čistící prostředky na koberce a čalounění firmy Prochem jsou využívány také Britskou královskou rodinou, což samo o sobě svědčí o jejich vysoké kvalitě, díky které získala firma Prochem právo uvádět toto označení na svých výrobcích.

 

 

Jak systém využít?     Je to jednoduché.

 

  • Na základě informací o udržovaných prostorech a vašich požadavcích vám doporučíme systém čištění a připravíme pro vás program pro následnou údržbu koberců (více zde  program pro údržbu koberců ) tak, aby byly neustále udržovány v čistotě.

 

  •  Ať už si čištění koberců a čalounění zajišťujete  vlastními silami, nebo využíváte na čištění dodavatele, vždy provedeme školení o postupech čištění a údržby, kde vysvětlíme a ukážeme jednotlivé potřebné kroky.

 

  • Často lze využít stávající úklidové techniky, proto není třeba žádných investic do nového vybavení

 

  • Systém čištění je také možné využít pouze na problémová místa např. vstupní haly apod.

 

Pro další informace nás prosím kontaktujte - Kontakt

 

Zpět na úvodní stranu